Cennik

Grupy małe - do 35 osób

Ilość godzin 2h 3h 4h Każda kolejna
Po polsku 200 zł 250 zł 300 zł 60 zł
Po angielsku 250 zł 350 zł 400 zł 70 zł

Grupy duże - większe niż 35 osób

Ilość godzin 2h 3h 4h do 6h
Po polsku 7 zł/os 8 zł/os 10 zł/os
Po angielsku 9 zł/os 12 zł/os 15 zł/os

Kim jestem?

Małgorzata Kasprowicz
LICENCJONOWANY PRZEWODNIK KRAKÓW
Urodziłam się w Krakowie, a zgłębianie historii i tajemnic Krakowa jest moją pasją, a możliwość odkrycia ich przed innymi ogromną radością! Sama dużo podróżuję, uwielbiam zwiedzać, poznawać nowe miejsca. Dlatego wiem, że dobry przewodnik to taki, który z pasją podchodzi do swojej pracy, lubi ludzi i potrafi w prosty sposób nauczyć czegoś nowego dzieci, a dorosłych zaskoczyć śmieszną anegdotą.
Wycieczki po Drodze Królewskiej, Wawelu czy Kazimierzu mogą być ciekawe!
W 2012 zdobyłam licencję przewodnika miejskiego po Krakowie. Oprowadziłam już kilka tysięcy turystów.

Dlaczego mnie polecają

Przewodnicy mogą być różni, ale ja opowiadam angażująco z dużą ilością anegdot, ciekawostek i pytań
Posiadam przenośny sprzęt nagłaśniający - dzięki niemu mogę oprowadzać samodzielnie nawet 50-osobowe grupy
Swoją przygodę jako przewodnik Kraków rozpoczęłam w 2012 roku. Oprowadziłam już ponad 500 wycieczek, każda liczyła od 20 do 60 osób, od dzieci z nowohuckiej podstawówki do seniorów z Austrii. Były to wycieczki m. in. po Krakowie, śladem krakowskich legend, czy na Kazimierz.
Mam państwową licencję przewodnika miejskiego po Krakowie, a także licencje do muzeów: Wzgórze Wawelskie, Podziemia Rynku, Stara Synagoga, Fabryka Schindlera i Apteka pod Orłem, Sanktuarium Jana Pawła II w Łagiewnikach, Ojcowski Park Narodowy, Galeria Sztuki Polskiej w Sukiennicach, Muzeum Narodowe, Podziemna Nowa Huta etc.

Pierwszy raz w Krakowie? Licencjonowany przewodnik po Krakowie to zawsze najlepszy wybór! Pomoże w zwiedzaniu miasta Krakowa, zorganizuje tematyczną wycieczkę, pokaże miasto z różnej perspektywy. Bo zwiedzanie z przewodnikiem daje szansę profesjonalnie zobaczyć zabytki i inne ciekawe miejsca Krakowa i nie tylko. Zapraszam do wspólnego zwiedzania Krakowa!

Zaufali mi

Kontakt z przewodnikiem

Jeśli nie mogę odebrać - oddzwonię :)